Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fifa 2012 Sert Şut Çekme
02-10-2012, 11:07 AM
Fifa 2012 Sert Şut Çekme

Fifa 2012 Sert Şut Çekme

Fifa 2012 de Set Şut Nasıl Çekilir

Fifa 2012 de Set Şut Çekmek Nasıl Çekilir Hilesi Taktiği Yöntemi bugün sizlere anlatıcamlarım arasında sizlere sitelerden topladığım yöntemleri paylaşmak istiyorum Fifa 2012 Sert Şut Çekme konusuna başlıyoruz:

Aşağıdakileri okumanız sizin için yararlı olacaktır:

1- gerçekte sert şutların nasıl çekildiğini bileceksin öncelikle. oyun gayet gerçekçi şut konusunda da.
2- adamının shot power ı yüksek olacak. he çok uygun pozisyonlarda (mesela gelişine şutlar da) shot power ı çok yüksek olmasa da sert şut çekebilir.
3- topun ayağa göre konumlarını iyi süzeceksin. topu ayağına oturtacaksın.
4- oyuncunun hangi ayağını iyi kullandığını kesin bileceksin. iki ayağını da iyi kullanan oyuncular kullanışlıdır.
5- daha fazla uzatmama gerek yok. demek istediğim kısaca, sert şutun bi tuşu yok. gerçekte nasıl sert şut çekiliyorsa oyunda öyle çek.
6- c. ronaldo göbek deliğiyle bile çok sert şut çekebilir.
7- olay denemek ve öğrenmekten geçiyor

Plase çek yakın mesafeden hemen hemen hepsi gol olur öyle basit aslında ama işte çözmek lazım bir kaç denemede de halledilebilecek birşey. Plaseler ilk başta çok tatlı geliyor ama devamlı o şekilde gol atılabildiğini görünce bıkıyorsun. Sert şutların zamanla daha çok zevk verdiğini anlıyorsun ama tabi Sert şutu da her oyuncu vuramıyor. Plaseyi hemen hemen her oyuncu vurabiliyor.

Plase çok güzel goller oluyor,fakat kimle vurduğuna dikkat et.
Sert şut'ta koşma tuşuna basılı tutarken vurursan daha sert atar.

game settingste oyuncu şut gücünü 50'den sadece 54' e kadar bile getirsen çok sert şutlar çekebilirsin... Hatta bazen o kadar hızlı oluyor ki topu sadece kalenin içinde görebiliyoruz...

İşte bu kadar sizlere forumlardan topladığım yöntemleri verdim umarım Fifa 2012 Sert Şut Çekme konusu yararlı olmuştur ben R@SİM Aloneboss Forum olarak sizlere iyi günler diliyoruz...

WeBBoSS
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesajı alıntı yap
Yeni Cevap 

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Yandex.Metrica